Forgalomkorlatozás levéltárunk környékén a 47. Tour de Hongrie ideje alatt
2026.05.13.
Kedves Ismerőseink, kutatóink, ügyfeleink!
Az idén százegy éves Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny harmadik szakaszának befutóját Szekszárdon rendezik május 15-én. A verseny levéltárunk környékét is érinti! A mezőny a Keselyűsi út, Damjanich utca, Rákóczi utca, Széchenyi utca érintésével érkezik meg a Szent István téri célba, emiatt az érintett útszakaszokon az esemény napján 8 és 17 óra között tilos lesz megállni, 15.30 és 17 óra között pedig lezárásra kell számítani. A célterületi forgalomkorlátozások már május 14-én, tehát egy nappal a verseny előtt elkezdődnek és 15-én késő estig tartanak. A 47. Magyar Kerékpáros Körverseny harmadik szakasza május 15-én Kaposvárról indul, az előzetes itiner szerint 15.28 órakor lép át Nagymányokon Tolnába, majd Bonyhád, Bonyhád-Börzsöny és Mőcsény érintésével érkezik meg Szálkára. A befutó várhatóan 16.30 óra magasságában lesz. Szekszárdra harminchárom év után tér vissza a mezőny.
Kérünk mindenkit, hogy megfelelő körültekintéssel közlekedjen!




Új hozzászólás